Zprávy a novinky z Aurory

Podzimní prázdninyBěhem prázdnin se hodiny baletu nekonají.

Přejeme klidné podzimní dny a těšíme se opět po prázdninách.


Nový školní rok 2023/24Začínáme v týdnu od 11. 9. Volná místa máme stále v kurzech Minibalet I (pondělí), Minibalet II (středa) a Klasický tanec (Pátek). Hlásit se můžete v průběhu celého září.

Budeme se těšit.


Přijímáme nové dětiOd září u nás rádi přivítáme nové baletky a baleťáky. Hlásit se můžete na středeční hodiny, které jsou primárně určené pro nové děti. Pokud by vám vyhovoval jiný den v týdnu, kontaktujte nás přes e-mail nebo přes přihláškový formulář a zkusíme najít řešení.

Budeme se těšit :)


Nové prostoryOd září 2023 se na vás budeme těšit v nových prostorách, kde budou probíhat středeční lekce pro naše nejmladší děti. Studio se nachází na Letné v ulici Dobrovského 20. Budeme se těšit.


Závěrečné hodinyV pátek 9. 6. a v pondělí 12. 6. proběhnou ukázkové hodiny pro rodiče.


Workshop La SylphideV pondělí 29. května proběhne pro žáky Baletní školy Aurora baletní workshop na téma La Sylphide. Workshop bude veden tanečníky baletu Národního divadla - Nelou Strnadovou a Adamem Zvonařem.


Velikonoční prázdninyOd 6. 4. do 10. 4. 2023 jsou velikonoční prázdniny - výuka neprobíhá. Budeme se na děti těšit opět v pátek 14. 4. 2023.


2. pololetí2. pololetí začínáme v týdnu od 23. 1. 2023


Vánoční prázdninyPřejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok!


Podzimní prázdninyV pátek 28. 10. 2022 neprobíhají kurzy baletu.