Aktuální rozvrh hodin


Kompletní rozvrh hodin na školní rok 2020/2021


Praha 10
TJ Astra
Praha 5
Core studio
Praha 7
TJ Sokol
pondělí 15:00 - 15:45
Minibalet I.
(Petrová/Gordeeva)
16:00 - 16:45
Minibalet II.
(Petrová/ Gordeeva)
úterý
středa
čtvrtek 16:00 - 16:45
Minibalet I.
(Petrová)
17:00 - 17:45
Minibalet II.
(Petrová)
14:00 - 14:45
Minibalet I.
(Petrová)
pátek 14:00 - 14:45
Vše o baletu pro děti
(Vondráčková)
14:00 - 14:45
Minibalet I.
(Petrová/Gordeeva)
15:00 - 16:00
Balet dospělí
začátečníci
(Petrová/Gordeeva)
Praha 10

TJ Astra


Minibalet: 45 minutové baletní hodiny pro naše nejmenší baletky, ve věku 4-6 let (Minibalet I.) a 6-8 let (Minibalet II.).

Vše o baletu pro děti :
• Věk: 4 – 6 let
• Vyučující: Bc. Nikola Vondráčková

Jedná se o doplňující lekci k jedné ze čtvrtečních hodin Minibaletu. V průběhu pololetí se děti naučí baletní rozcvičku a protažení, seznámí se s některými tématy, jako např. nejznámější balety, baletní kostýmy, divadelní líčení, divadlo…
Výuka probíhá pod vedením p.uč. Vondráčkové, která vystudovala obor Speciální pedagogika a má dlouholeté zkušenosti s výukou předškolních dětí.


Přihlásit se

Adresa: Praha 10: TJ Astra - V Korytech 157/27, 106 00, Praha 10

Minibalet I
(4-6 let)
Minibalet II
(6-8 let)
Vše o baletu
(4-6 let)
čtvrtek 16:00 - 16:45
(Petrová)
17:00 - 17:45
(Petrová)
pátek 14:00 - 14:45
(Vondráčková)
Praha 5

Core studio


45 minutové baletní hodiny pro naše nejmenší baletky, ve věku 4-6 let (Minibalet I.) a 6-8 let (Minibalet II.).


Přihlásit se

Adresa: Praha 5: Core studio - Arbesovo náměstí 3, Praha 5

Minibalet I
(4-6 let)
Minibalet II
(6-8 let)
pondělí 15:00 - 15:45
(Petrová/Gordeeva)
16:00 - 16:45
(Petrová/ Gordeeva)
Praha 7

TJ Sokol


45 minutové baletní hodiny pro naše nejmenší baletky, ve věku 4-6 let (Minibalet I.) a 6-8 let (Minibalet II.).


Přihlásit se

Adresa: Praha 7: budova TJ Sokol - U Studánky 2, Praha 7 - Letná

Minibalet I
(4-6 let)
Minibalet I
(4-6 let)
Balet dospělí
(začátečníci)
čtvrtek 14:00 - 14:45
(Petrová)
pátek 14:00 - 14:45
(Petrová / Gordeeva)
15:00 - 16:00
(Petrová / Gordeeva)