Pedagogové
Baletní školy AuroraBc. Barbora Petrová, DiS.


Již od dětství navštěvovala taneční a pohybové kroužky. V roce 2002 nastoupila na Pražskou taneční konzervatoř. Během studií se pravidelně účastnila představení a od roku 2008 začala vystupovat v souboru Mladý balet Praha. Tančila mnoho klasických rolí (např. Carmen v choreografii od Z. Prokeše, Cis moll z baletu Les Sylphides, Pas de trois z Labutího jezera, Pas de deux z baletu Slavnost květin v Genzanu). V roce 2010 absolvovala taneční konzervatoř. Se souborem Mladý balet Praha vystupovala až do roku 2012 s moderní choreografií Vivaldi od M. Eliášové. Jako lektorka baletu působila při krasobruslařském oddílu Litvínov v letech 2013 - 2018. Od roku 2018 působí na Základní umělecké škole Řevnice, kde vyučuje taneční a pohybové základy žáky předškolního věku a základy současného tance žáky mladšího školního věku. V roce 2020 zde založila taneční skupinu, která je zaměřená na výuku klasického tance. Pravidelně se účastní nejen školních představení, ale i mnoha dalších akcí a projektů, na které vytváří choreografie (projekt Mix festival, Karneval zvířat od Camille Saint-Saëns ve spolupráci s hudebním oddělením).


Mgr. Anna Gordeeva, DiS.


Od 5ti let se věnovala závodně synchronizovanému plavání. V roce 2002 nastoupila na Pražskou taneční konzervatoř, kterou v roce 2010 úspěšně absolvovala. Jako studentka taneční konzervatoře působila v souboru Mladý balet Praha. Poté v divadle Hybernia. Již přes 10 let působí jako taneční pedagog na ZUŠ Český Brod. Má zkušenosti s výukou baletní průpravy krasobruslařek a gymnastek, vyučuje v dětských tanečních studiích. Má dlouholeté zkušenosti s výukou dětí od 2,5 let až po taneční semináře pro dospělé. Účastní se v roli porotkyně na tanečních soutěžích. Působí jako lektorka na seminářích zaměřených na různé taneční techniky - lidový tanec, klasický tanec, moderní tanec.


MgA. Vítězslava Nečasová, DiS.


Již od předškolního věku navštěvovala taneční a pohybové kroužky. V roce 1999 byla přijata na Pražskou taneční konzervatoř, kterou v roce 2007 absolvovala. V témže roce nastoupila na Hudební akademii múzických umění v Praze (HAMU). Během vysokoškolského studia působila několik let jako tanečnice v Národním divadle v operní inscenaci Prodaná nevěsta a v souboru Chorea Bohemica Praha, kde působí stále. Roku 2014 absolvovala obor Pedagogika tance (klasický i moderní tanec) na HAMU. Jako taneční pedagožka působila v letech 2009 – 2013  na Taneční konzervatoři Ivo Váni Psoty v Praze (nyní Pražská taneční konzervatoř), kde vyučovala klasický a moderní tanec a taneční gymnastiku. Jako taneční lektorka dále spolupracovala se Školou improvizace a s TJ Sokol I. Smíchov. Jako choreografka spolupracuje s Little Bears, kde od roku 2016 pravidelně přispívá svými tanečními pohádkovými příběhy do projektu Adventní pohádky. Má několikaleté zkušenosti s dětmi předškolního věku, kdy jako učitelka působila v letech 2013 – 2021 v Mateřské škole Muška. Vzdělání pro předškolní pedagogiku si doplnila v roce 2015 – 2018 na Vyšší odborné škole pedagogické a sociální na Praze 6.


Ivana Manová DiS.


Absolvovala Taneční konzervatoř hl. m. Prahy. Poté nastoupila do baletního souboru Státní opery Praha. Dnes je členkou baletu Národního divadla v Praze. Již během svého angažmá ve SOP vyučovala v baletní přípravce Pavlíny Ďumbalové a prohlubovala si tak své pedagogické kompetence. S dětmi pracuje velice ráda, nedávno se stala sama maminkou. Mezi její zájmy patří poslech hudby, četba knížek a tanec všeho druhu.