Pedagogové
Baletní školy AuroraBc. Barbora Petrová, DiS.


Baletu se věnuje již od svých 5 let. V roce 2002 byla přijata na Pražskou taneční konzervatoř, kterou v roce 2010 úspěšně absolvovala. Ještě jako studentka taneční konzervatoře vystupovala v souboru Mladý balet Praha a tančila např. tyto role: Carmen (Carmen), Kitri (Don Quijotte), Cis moll (Les Sylphides), Pas de trois, Pas de quatre (Labutí jezero), Pas de trois (Louskáček), Pas de deux (Flower Festival in Genzano). Tančila v několika pražských divadlech jako je např. Státní Opera, Divadlo na Vinohradech, Nová Scéna ND, divadlo Hybernia.

Jako taneční pedagog působí přes 10 let. Vyučovala na základních uměleckých školách. Vede taneční kroužky pro děti od 4 let až po baletní kurzy pro dospělé. Má několikaleté zkušenosti s výukou baletní průpravy pro gymnastky a krasobruslařky.


Mgr. Anna Gordeeva, DiS.


Od 5ti let se věnovala závodně synchronizovanému plavání. V roce 2002 nastoupila na Pražskou taneční konzervatoř, kterou v roce 2010 úspěšně absolvovala. Jako studentka taneční konzervatoře působila v souboru Mladý balet Praha. Poté v divadle Hybernia. Již přes 10 let působí jako taneční pedagog na ZUŠ Český Brod. Má zkušenosti s výukou baletní průpravy krasobruslařek a gymnastek, vyučuje v dětských tanečních studiích. Má dlouholeté zkušenosti s výukou dětí od 2,5 let až po taneční semináře pro dospělé. Účastní se v roli porotkyně na tanečních soutěžích. Působí jako lektorka na seminářích zaměřených na různé taneční techniky - lidový tanec, klasický tanec, moderní tanec.